FSP Champ CH-1101RS - онлайн джерело безперебійного живлення, що підходить для використання з серверами, мережевим обладнанням і касовими терміналами. ДБЖ не підтримує підключення зовнішніх батарейних блоків. Для заміни основної батареї потрібно вимкнути ДБЖ. Модель оснащена LCD екраном. Підключення до комп'ютера здійснюється через інтерфейси USB і RS-232. Можливо розширити управління ДБЖ спеціальним модулем. ДБЖ призначений для установки в стійку. У шафі він займе 2U.
Особливості:
- Подвійне перетворення
- Мікропроцесорне управління оптимізує надійність
- Корекція вхідного коефіцієнта потужності
- Коефіцієнт потужності на виході 0.9
- Широкий вхідний напруга (120 В - 300 В)
- Доступний режим конвертера
- ЕКО режим для енергозбереження
- Розумний SNMP добре працює з USB або RS-232
- Комплексний дисплей дозволяє легко контролювати і отримати доступ до стану ДБЖ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 7 хв. |
| Вага | 11 кг |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Вихідна напруга | 1000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість вихідних розеток | 3 |
| Кількість АКБ | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | безперервної дії (online) |
| Тип виконання | монтуємий в стійку |
| Форма вихідної току | чиста синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 393 ₴

