Процесори Intel Core 13-го покоління. Окрім продуктивності.
Нова гібридна архітектура Intel у поєднанні з провідними в галузі функціями забезпечує неперевершені ігрові можливості. Транслюйте, створюйте та змагайтеся на найвищому рівні – процесори Intel Core 13-го покоління виводять ваш ігровий процес за межі продуктивності, даючи вам можливість робити все це.
Відкрийте для себе ігри зі штучним інтелектом
Дізнайтеся, якої потужної ігрової продуктивності можна досягти з революційним процесором Lenovo AI Engine+, оснащеним чіпом Lenovo LA1 AI. Цей передовий движок є інтелектуальною, точно налаштованою системою, яка використовує датчики для поліпшення вашого ігрового процесу і дає вам перевагу перед конкурентами. Виділений перемикач MUX із NVIDIA Advanced Optimus виводить речі на новий рівень, автоматично зменшуючи затримку, оптимізуючи час роботи від батареї та підвищуючи FPS. А технологія Smart Engine аналізує дані та метрики, щоб ви завжди були на висоті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13450HX (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.86 мм |
| Вага | 2.38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;USB Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 23.9 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Глибина | 258.7 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo LOQ |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
- Ціна: 39 563 ₴










