ПБЖ з правильною синусоїдою Europower PSW-EP500WM12 (300 Вт) настінний, під зовнішню АКБ 12В.
Особливості:
- ПБЖ працює як стабілізатор без підключення акуммуляторної батареї
- Перемикач струму заряду 5/10А
- Кнопка включення або виключення інвертора від навантаження
- Індикація підвищення або зниження вхідної напруги
- Індикація перевантаження ПБЖ
- Індикація відключення ПБЖ через перегрів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Вихідна напруга | 500 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Призначення | для відеоспостереження;для побутової техніки |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | зовнішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | настінний |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 703 ₴

