Samsung Odyssey OLED G6 - 32-дюймовий QD-OLED монітор із частотою оновлення 240 Гц, часом відгуку 0.03 мс і нескінченним коефіцієнтом контрастності. Частота оновлення 240 Гц усуває затримки, забезпечуючи захопливий ігровий процес і надплавне передавання руху в кожній сцені. Час відгуку 0.03 мс і відсутність розмитості зображення дають гравцям перевагу на кожному етапі проходження гри.
HDR
Модель є HDR-сумісною і підтримує повноцінну роботу з HDR10 контентом. Він відображає 1 млрд відтінків і має колірне охоплення DCI-P3 99%.
RGB-підсвічування
Підсвічування Core Lighting+ додасть індивідуальності вашій ігровій зоні, а безліч колірних режимів дасть змогу перенести гру в реальний світ.
Інтерфейси
Модель оснащена роз'ємами HDMI, DP, USB Type-B і USB Type-A для під'єднання периферії. Як система керування використовується 5-позиційний джойстик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | OLED |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort;2 x USB 3.0;2 х HDMI;Bluetooth 5.2;Wi-Fi5 |
| Вага з упаковкою | 12 кг |
| Вага | 8.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 32" |
| Кількість динаміків | 2 х 5 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 1.07 млрд |
| Контрастність хххх:1 | Mega |
| Контрастність статична | 000 000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | USB-концентратор;гніздо для замка Kensington |
| Поворот монітора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | OLED |
| Регулювання за висотою, мм | 120 |
| регулювання нахилу | -2° ~ +25° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 52 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;для PlayStation/Xbox;для фільмів |
| Тип монітора | Безрамковий;Для фотографа/дизайнера;Широкоформатний;Геймерський |
| Час реакції матриці | 0.03 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 51 003 ₴










