Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, TR4, 1150, 1155, TRX4, 1200, 1700, AM5, 1156, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - ARGB, матеріал радіатора - алюміній + мідь, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), роз'єми живлення - 4-pin PWM, 4-pin (помпа), 3-pin, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 75.04 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin (помпа);4-pin PWM;3-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;AM4;AM5;TR4;TRX4;1156 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 910 ₴









