сокет - AM5, чіпсет - AMD B650, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 64 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 6600 MHz, швидкість LAN - 2,5 Гбіт/с, HDMI, внутрішні - 2 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Bluetooth 5.2, 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax), Mini ITX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 1 шт. |
| M.2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 3.2;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC4080 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax);Bluetooth 5.2 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 170 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C;2 x USB 2.0;2 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 6600 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ECC | немає |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5, support for : AMD Ryzen 7000 Series Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| Сокет | AM5 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8125BG |
| Форм-фактор | Mini ITX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 499 ₴





