Walfix R-383B – це універсальне настінне кріплення для телевізорів. Дана модель кронштейна Walfix R-383B має 4 ступеня свободи, що дозволяє легко здійснювати регулювання нахилу, виносу від стіни і повороту телевізора. Кріплення володіє характеристиками високого рівня, поєднуючи в собі оригінальний дизайн і надійність в експлуатації. Walfix R-383B підходить для більшості телевізорів діагоналлю 26-55 дюймів. Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює 30 кг. Чорний колір кріплення Walfix R-383B додає моделі елегантність. Нахил від +5 до -15 градусів, поворот Walfix ДО-383B до 180 градусів. Мінімальна відстань від стіни становить 55 мм, а максимальна 430 мм. В кронштейні передбачений кабель канал.
- Діагональ: 26" — 55", VESA: макс 400х400 мм
- Навантаження: до 30 кг
- Нахил: +5град ~ -15град
- Поворот: 180 град
- Відстань від стіни: 55-430 мм
- Колір: чорний
- Кабель канал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100;100 x 300;150 x 100;200 x 100;200 x 200;200 x 300;300 x 200;200 x 400;300 x 300;40 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 60 |
| Комплектація | гвинти з гайкою для кріплення адаптера: 4 шт |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна діагональ телевізора | 55" |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Особливості | гак для кабелю |
| Призначення | Для телевізора |
| Кут нахилу | 15° |
| Кут повороту | 180° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 942 ₴


