
Батарея універсальна XO 40000mAh, PD/18W, QC3.0/22.5W, flashlight, Input(Micro,Type-C,Lightning), Output(3*USB,Type-C) (XO-PR157 /
1 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00164236
+380 (93) 804-84-30
Power Bank XO PR157 - потужний, функціональний зовнішній акумулятор ємністю 40000mAh, доповнений яскравим ліхтарем, що робить його чудовим вибором для використання в походах. Модель виконана в стильному, практичному дизайні, текстурована лицьова панель та виділений дисплей, що відображає рівень заряду, надають їй привабливості та забезпечать користувачеві приємні тактильні відчуття. Комфорт у повсякденну експлуатацію внесе зручний, міцний ремінець. Для виготовлення аксесуарів використовуються якісні електронні компоненти, вогнестійкі полікарбонат та ABS пластик. Високоякісний акумулятор забезпечує стабільну роботу, тривалий термін служби та безпеку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 3 х USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | Lightinihg;microUSB;USB Type-C |
| Вага | 975 г |
| Вхідний струм | 1.5 А;2 A;2.5 А |
| Вихідна потужність | 1.5 A;1.67 A;2 A;2.23 A;3 A;4.5 A |
| Вихідна напруга (output) | 12 V;9 V;5 V |
| Гарантійний термін | 6 |
| Джерело заряду батареї | USB;мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Ємність акумулятора | 40000 mAh |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | для планшета;для смарт-годинників;для телефона |
| Особливості | Power Delivery 3.0;Quick Charge 3.0;індикатор залишкового заряду;ліхтар |
| Розмір | 168 x 82.5 x 42 мм |
| Також шукають | для айфону;потужні |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴



