для монітора, для телевізора, Тип - поворотний, кількість ступенів свободи - 1, мінімальна підтримувана діагональ - 17", максимальна підтримувана діагональ - 50", VESA - 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, Максимальне навантаження - 35 кг, Нахил - 0° ~ -15°, відстань до стіни - 25мм, органайзер для дротів, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acclab |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100;200 x 100;200 x 200 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Відстань до стіни | 25 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектація | органайзер для дротів |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 50" |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Призначення | для монітора;для телевізора |
| Розміри | довжина: 400 мм;товщина: 460 мм;ширина: 460 мм |
| Кут нахилу | 0° ~ -15° |
| Форма кронштейна | поворотний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 ₴









