Унікальний аеродинамічний дизайн корпусу сприяє швидкому поширенню теплого повітря по всьому приміщенню та ефективності роботи конвекційної тяги. Нагрівальний елемент RX-nano-heateX - цільнолита Х-подібна ребриста конструкція, яка сприяє швидкому обігріву приміщення. Використання спеціального сплаву алюмінію із застосуванням Nano-технологій дозволяє за максимально короткий термін набрати робочу температуру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Встановлення | настінний;підлоговий |
| Габарити (В х Ш х Г) | 830 х 400 х 107 мм |
| Гарантія | 36 |
| Додатково | IP24;захист від замерзання;захист від опіків;захист від перегріву |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | RX-nano-heateX |
| Особливості | Термостат |
| Площа обігрівання | 25 кв.м |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими роботи | 2 |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для квартири |
| Тип | конвектор |
| Тип обігрівача, для сінка | конвектор |
| Функції захисту | вологозахист |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 162 ₴



