20 кв. м., 2000 Вт, механічне, підлоговий, захист від перегріву, 1.32 кг, білий, тепловентилятор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.32 кг |
| Встановлення | підлоговий |
| Габарити (В х Ш х Г) | 255 х 250 х 125 мм |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | захист від перегріву |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | спіраль |
| Особливості | Термостат |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими роботи | вентиляція;обігрів |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для квартири;з термостатом;недорогі |
| Тип | тепловентилятор |
| Тип обігрівача, для сінка | тепловентилятор |
| Функції захисту | захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532 ₴









