Монітор 2E G2724B допоможе забути про всі обмеження та з головою поринути у світ віртуальних пригод. Модель має IPS-матрицю, роздільну здатність 2560 x 1440 пікселів, частоту оновлення 180 Гц і швидкість відгуку 1 мс. Це означає, що жодна деталь улюбленої гри не залишиться непоміченою, а рухи будуть миттєво відображатися на екрані. Контрастність 4000:1 додає глибини кольорам, а яскравість 250 кд/м² забезпечує насиченість зображення.
Майстерність геймінгу починається з плавної гри. Модель G2724B підтримує технологію FreeSync, яка забезпечує синхронізацію кадрів і запобігає виникненню артефактів. Монітор оснащений портами DisplayPort і HDMI. Також передбачено можливість під'єднати навушники безпосередньо до монітора, у такий спосіб компенсуючи брак мультимедійних динаміків.
Цей монітор має кути нахилу екрана від -5 до +15°, а також можливість настінного встановлення за допомогою кріплення VESA 75 × 75.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack;1 х DisplayPort;2 х HDMI |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 55 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Для відеомонтажу;Широкоформатний;Геймерський |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення екрана | 180 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 7 940 ₴










