20 кв. м., 2000 Вт, механічне, підлоговий, Регулювання потужності, Низьке енергоспоживання, Низький рівень шуму, Немає пари, немає запахів, немає вологи, Вентилятор, 1.46 кг, чорний, теплова гармата
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E Gaming |
| Колір | Чорний |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.46 кг |
| Встановлення | підлоговий |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | Вентилятор;Немає пари, немає запахів, немає вологи;Низьке енергоспоживання;Низький рівень шуму;Регул |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Особливості | вентилятор;терморегулятор;термостат |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;з вентилятором;недорогі |
| Тип | теплова гармата |
| Тип обігрівача, для сінка | теплова гармата |
| Функції захисту | датчик перекидання;захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴







