
Рюкзак для ноутбука Dell 16" EcoLoop Essential Backpack (460-BDSS)
1 155 ₴
- В наявності
- Код: 00-00168565
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей рюкзак розроблений для тих, хто шукає екологічний і надійний аксесуар для повсякденного користування. Dell EcoLoop Essential Backpack підходить для ноутбуків з діагоналлю від 14 до 16 дюймів і забезпечує надійний захист вашої техніки завдяки 360-градусній амортизації з піноматеріалу. Основний матеріал рюкзака виготовлений зі 100% переробленого пластику, що використовує приблизно 8 пластикових пляшок, а процес фарбування значно знижує вплив на довкілля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Тип | Рюкзак |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 270 мм |
| Об`єм | 23 л |
| Ширина основного відділення | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантія | 12 |
| Особливості | рюкзак із переробленого пластику;світловідбиваючі смужки |
| Спинка | м'яка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155 ₴






