Електрична теплова гармата 2E AIR Master Ceramic (код товару: 2E-AHC2000S) переносне джерело тепла, тепловентилятор, поміщений у компактний надійний корпус з антикорозійним покриттям. Призначений для обігріву таких приміщень як майстерні, гаражі, магазини, торгові майданчики, офісні приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Встановлення | підлоговий |
| Габарити | 14,1 x 12,2 x 17,8 мм |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Жовтий |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;недорогі |
| Тип | теплова гармата |
| Тип обігрівача, для сінка | теплова гармата |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴









