
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-PS3000-01, 3000VA (EG-UPS-PS3000-01)
17 811 ₴
- В наявності
- Код: 00-00012127
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-PS3000-01, 3000VA (EG-UPS-PS3000-01)
Повний цифровий мікропроцесорний контроль і режим енергозбереження, автоматичне визначення і вибір частоти 50/60 Гц. Холодний старт, захист від блискавки і перепадів напруги, захист від короткого замикання і перевантажень. Автоматична підзарядка, індикація заміни батареї, автоматична діагностика та перевірка батарей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.2 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 2400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 10 хв |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Вихідна напруга | 3000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Клас товару | для сонячних панелей |
| Кількість вихідних розеток | 6/1 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 467 х 336 х 190 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | чиста синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 811 ₴




