Класичні, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, PSU - 400 Вт, Додатково - Back 1x8/9 см, GPU - до 320 мм, CPU - 156 мм, 405 x 330 x 175 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення довгих відеокарт | до 320 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 4 x USB 2.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Класичні |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна висота процесорного кулера | 156 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,4 мм; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x8/9 см |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 405 x 330 x 175 мм |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | бюджетні |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 466 ₴




