
Чохол до ноутбука RivaCase 15,6" 5131 Antishock Black (5131Black)
902 ₴
- В наявності
- Код: 00-00177833
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
- Чохол створений з високоякісного, водовідштовхувального матеріалу EVA, він надійно захищає від зовнішніх впливів, випадкових ударів та подряпин, а також від пилу та вологи
- Усередині дно обладнано спеціальними накладками для захисту ноутбука, його рифлена форма забезпечує гарну вентиляцію та знижує нагрівання пристрою під час роботи в чохлі
- У комплекті ремінь для носіння чохла на плечі
- Ноутбук надійно кріпиться всередині чохла спеціальними фіксувальними стрічками по кутах
- Подвійна застібка "блискавка" для зручного доступу до пристрою
- Вага: 780 г
- Зовнішні розміри: 400 x 270 x 40 мм
- Матеріал: поліуретан
- Внутрішній матеріал: EVA, поліестер
- Кишеня для ноутбука: 375 x 250 x 25 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Тип | Чохол |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 250 мм |
| Ширина основного відділення | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 902 ₴









