Цей універсальний чохол, сумісний з більшістю ноутбуків із діагоналлю екрана до 15,6 дюйма, дозволить з легкістю транспортувати ноутбук. Приховані ручки витягуються, тому чохол можна носити як тонку сумку для ноутбука. Або використовувати ремінець, щоб носити його через плече. Завдяки тонкій і легкій конструкції переміщення стане надзвичайно простим.
Зосереджена робота завдяки чохлу для ноутбука об'ємом 6 л, який містить кілька кишень. Упорядкуйте свої речі у внутрішніх і зовнішніх кишенях, до яких потрібен легкий доступ. Візьміть ручку, гаманець або будь-що інше, що вам потрібно.
Беріть цей міцний чохол для ноутбука з собою, де б ви не працювали та будьте певні, що він прослужить довго. Цей міцний водонепроникний чохол має 3-річну гарантію. А внутрішня частина обшита м'яким флісовим матеріалом, щоб ваше обладнання було в безпеці під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Зелений |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 280 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина основного відділення | 24 мм |
| Додатково | м'яка підкладка;чохол з ручками |
| Ширина основного відділення | 385 мм |
- Ціна: 1 399 ₴




