Особливості
- Кейс для ноутбуків 15.6"
- Виконані з високоякісної, водовідштовхувальної тканини
- М'яка контрастна підкладка
- Зовнішня кишеня на блискавці для аксесуарів, смартфона та документів
- Зручні ручки для перенесення та наплічний ремінь допоможуть почуватися комфортно у найдовшій подорожі
- Вага: 280 г
- Зовнішні розміри: 410 x 290 x 30 мм
- Матеріал: поліестер
- Внутрішній матеріал: поліестер
- Кишеня для ноутбука: 385 x 270 x 25 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 385 мм |
| Ширина основного відділення | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28 кг |
| Гарантія | 24 |
| Особливості | знімний плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 631 ₴










