Універсальний міський рюкзак PORTO RNB-3033BK полегшеної конструкції з загальним об’ємом 20л і відсіком для ноутбука до 15.6”.
Рюкзак конструктивно має велике центральне відділення з товщиною до 13см. В ньому розміщуються об’ємні речі і є окрема кишеня для розміщення ноутбуку. На лицьовій стороні є невеликий зовнішній відділ, в якому зручно розміщувати блок живлення, кабелі та дрібні аксесуари.
По боках рюкзака невеличні відкриті кишені для дрібних аксесуарів.
Довжина лямок регулюється. Для перенесення в руці використовується ремінна ручка.
Матеріал рюкзака - чорна блискуча нейлонова тканина 600D, яка досить стійка до ушкоджень та легко відмивається від забруднень. Внутрішня відділка з щільної підкладочної тканини сірого кольору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Porto |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 450 мм |
| Гарантія | 1 |
| Матеріал | нейлон;поліестер |
| Об'єм | 18 л |
| Особливості | застібка на блискавці;регульований плечовий ремінь |
| Спинка | м'яка |
| Ширина основного відділення | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 842 ₴







