be quiet! Shadow Wings 2 140 mm забезпечує тиху роботу та надійне охолодження за низької швидкості обертання. Серед ключових особливостей:
- Тиха робота за макс. 14.7 дБ (A)
- Оптимізована поверхня лопатей вентилятора
- Антивібраційна система кріплень запобігає передаванню вібрацій
- Прогумована рамка вентилятора зменшує вібрації
- Надійний підшипник ковзання з гвинтовою різзю
- Просте та надійне встановлення завдяки безгвинтовій системі кріплень
- Німецька розробка, дизайн і контроль якості
Вентилятори Shadow Wings 2 — це ідеальний вибір для всіх, хто цінує максимальну тишу свого ПК.
Дуже тиха роботаЗавдяки оптимізованій поверхні лопатейЛопаті вентилятора Shadow Wings 2 140 mm були оптимізовані для максимального повітряного потоку, що забезпечує безшумну роботу та надійне охолодження. Навіть за максимальної швидкості обертання 900 об/хв рівень шуму не перевищує 14.7 дБ (A). Ідеальний вибір для всіх, хто цінує максимальну тишу свого ПК.
Антивібраційні кріпленняЗапобігають передаванню вібраційЗнімні антивібраційні кріплення вентилятора істотно зменшують вібрації, що передаються на корпус ПК. Прогумована рамка вентилятора забезпечує подальше зниження вібрацій до мінімуму.
Технологія Rifle BearingЗабезпечує тривалий термін експлуатації вентилятораВідмітною рисою Shadow Wings 2 140 mm є видатна надійність завдяки високоякісному підшипнику ковзання з гвинтовою різзю, який забезпечує тривалий термін експлуатації до 80 тисяч годин.
Система кріплень Push-PinЗабезпечує зручність встановленняАнтивібраційна система кріплень push-pin забезпечує легке та швидке встановлення вентилятора без використання гвинтів і викрутки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 175 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 900RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 49.8 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 140 x 25 x 140 мм |
| Рівень шуму | 15 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 8000 г |
| Споживана потужність | 3.6 Вт |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Тиск | 0.58 мм H2O |
- Ціна: 636 ₴





