Максимальна тиша, мінімальна вібрація Навіть на низьких швидкостях робочий звук нового двигуна ARCTIC ледь помітний. Завдяки синусоїдальному намагнічуванню новий двигун створює всього приблизно 5% вібрації від комутації звичайного двигуна постійного струму без фільтра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 105 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 5 |
| Максимальна швидкість обертання | 1350RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 230RPM |
| Повітряний потік | 53 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 22.4 дБ |
| Тип підшипника | FDB (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 128 ₴








