Килимок для мишки SteelSeries QcK Edge Large (63823)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelSeries |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Додатково | прогумована основа запобігає ковзанню килимка по самим гладких поверхнях |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Розміри | 450 х 400 х 2 мм |
| Товщина | 1.1 - 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 498 ₴




