
Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 11" WiFi 4/128GB Graphite Gray (VHU5659EU) (1151095)
8 289 ₴
- В наявності
- Код: 00-00174375
Завдяки 11-дюймовому 2,5K-дисплею з неймовірно чіткою графікою і щільністю пікселів 274 ppi Xiaomi Redmi Pad 2 WiFi перетворює твій рутинний перегляд контенту в більш насичений і незабутній досвід. Шоу, навчальні відео або вечірній кіномарафон з близькими пройде з чіткими, плавними і реалістичними візуальними ефектами. У тандемі з частотою оновлення AdaptiveSync 90 Гц забезпечено безшовне прокручування і високий рівень чуйності взаємодії у всьому: від читання до геймінгу. Зображення здається більш природним і приємним для очей завдяки DC-диммінгу і сертифікації TÜV Rheinland для Low Blue Light, блокуванню Flicker Free і Circadian Friendly. Комфорт твоїх очей гарантований протягом усього дня. Модель обладнана чотирма динаміками з технологією Dolby Atmos, які забезпечують збалансований звук, що оживляє діалоги і музику.
Крім розваг, планшет Xiaomi Redmi Pad 2 WiFi забезпечує зручність вирішення робочих завдань з HyperOS 2, надаючи покращений програмний інтерфейс. Синхронізація дзвінків, мережеве об'єднання і загальний буфер обміну через Wi-Fi 5 і Bluetooth ще більше оптимізують коннект зі смартфонами. Приймайте дзвінки, що надходять на телефон, безпосередньо на підключеному планшеті, а також копіюй і вставляй контент між девайсами. Це дозволяє досягти більш плавного і ефективного робочого процесу з оперативним виконанням завдань протягом дня. Пристрій важить 510 г і має зручний форм-фактор, щоб брати його з собою куди завгодно.
Xiaomi Redmi Pad 2 WiFi працює на базі чіпсета MediaTek Helio G100-Ultra, що забезпечує плавну роботу під різними навантаженнями. Перемикайся між додатками, транслюй контент або дивись нові серії без зависань, помилок і затримок. Достатню потужність для тривалих розваг забезпечує акумулятор ємністю 9000 мА·год, що гарантує до 86 днів роботи в режимі очікування. Великий обсяг ОЗУ дає можливість запускати десятки додатків одночасно, а в сховищі точно помістяться всі важливі архіви.
Redmi Pad 2 має адаптивну частоту оновлення до 90 Гц, що забезпечує плавність при читанні, перегляді та геймінгу. Технологія DC-димінгу, сертифікація TÜV Rheinland для Low Blue Light, захист Flicker Free та режим Circadian Friendly роблять зображення більш природним і зручним для очей. Твої очі в безпеці навіть при тривалому використанні.
Великий акумулятор ємністю 9000 мА·г гарантує довгу автономну роботу планшета. Насолоджуйся переглядом відео, геймінгом або роботою без постійного пошуку розетки. У режимі очікування пристрій здатен протриматися до 86 днів — чудовий показник для мобільного користування.
Для повного занурення в контент планшет оснащено чотирма динаміками з підтримкою Dolby Atmos. Вони створюють збалансоване звучання, яке підкреслює кожну деталь — від музики до діалогів у фільмах. Звук наповнює простір, роблячи перегляд ще більш захоплюючим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Операційна система | Android 15 |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 9000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | Wi-Fi;Bluetooth |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | Fast Charge 18W;гіроскоп;датчик освітленості |
| Діагональ екрана | 11" |
| Камера | 8 Мп |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Також шукають | великі;для роботи;для фільмів;для читання;новинки;оптимальні |
| Тип | Початкового рівня |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
- Ціна: 8 289 ₴








