Планшет Pixus Loga - це компактний і легкий пристрій, який ідеально підходить для роботи, розваг і навчання. У нього яскравий і чіткий дисплей, потужний процесор і тривалий час автономної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pixus |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 6000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | Wi-Fi;Bluetooth |
| Вага (г) | 450 |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Висота (мм) | 162 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Камера | 5 Мп |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 256 ГБ |
| Матеріал корпусу | метал; пластик;кло |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Процесор | Allwinner A523 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1280 х 800 |
| Також шукають | великі;для роботи;для фільмів;для читання;до 5000 грн;доступні;новинки |
| Тип | Початкового рівня |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 8 |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Ширина (мм) | 242 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 908 ₴










