ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Маса 1,8 г (тільки приймач)
- Розмір 24 мм х 18 мм
- Потребує Прошивка V2.87
- Вхідна потужність від +3,3 до 8,4 В
ВКЛЮЧАЄ
- 1x наноприймач TBS Crossfire Diversity
- 2 мікроантени приймача TBS Crossfire
- 1 запасна термозбіжна трубка
- 14 силіконових з'єднувальних проводів 30awg
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TBS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 г |
| Вхідна напруга | 3.3-8.4В |
| Гарантія | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Протокол зв'язку | CROSSFIRE |
| Робоча частота | 868 MHz;915 MHz |
| Розмір | 18х24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 407 ₴



