Thermaltake Toughfan 12 RGB — яскравий та компактний кулер для корпусу. Він покликаний видувати гаряче повітря, тим самим охолоджуючи внутрішні компоненти ПК. Виріб дуже тихий, оскільки оснащений прогумованими вставками, які не дають вентилятору вібрувати під час активної роботи. Швидкість обертання змінюється від 500 до 2000 об/хв.
Вентилятор має широкі лопаті, які захоплюють велику кількість гарячого повітря. Виготовлений кулер зі зносостійкого пластику.
Кулер має унікальне рівномірне підсвічування рамки яке забезпечують 24 адресних світлодіоди, які здатні видавати палітру 16.8 млн. кольорів. Toughfan 12 RGB додає більше індивідуальності до серії Toughfan і надає більше можливостей для персоналізації вашої збірки.
Завдяки ШІМ управлінню, швидкість обертання лопатей буде змінюватися в залежності від завантаженості комп'ютера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 500RPM |
| Повітряний потік | 53.75 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 21.2 дБ |
| Споживана потужність | 1.68 Вт |
| Споживаний струм | 0.14 А |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Ціна: 3 837 ₴









