Кулер для корпуса Noctua REDUX (NF-P14s redux-1500 PWM) володіє двома інноваційними технологіями: крім використання особливої низько-гучної форми лопатей, яку помітно неозброєним оком, був реалізований самостабілізучий гідродинамічний тип підшипника (SSO), що дозволяє зменшити шум і збільшити термін служби вентилятора. Вентилятор оснащений 140 мм вентилятор зі швидкістю обертання 1500 об/хв, рівень шуму дорівнює 25.8 дБ.
Кулер для корпуса Noctua REDUX (NF-P14s redux-1500 PWM) - прекрасне рішення для вентиляції корпусу Вашого персонального комп'ютера, забезпечуючи тихий режим роботи. Концепція серії redux полягає у спрощенні комплекту поставки без нанесення шкоди якості основного виробу з метою зробити вентилятори доступнішим для більш широкого контингенту просунутих користувачів ПК.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 72 |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 78.69 CFM |
| Розмір | 140 х 140 х 25 мм |
| Рівень шуму | 25.8 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 рік |
| Споживана потужність | 2.4 Вт |
| Споживаний струм | 0.2 А |
| Тип підшипника | SSO Bearing |
| Тиск | 1.91 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴



