be quiet! Shadow Wings 2 120mm PWM забезпечує тиху роботу та надійне охолодження за низької швидкості обертання. Серед ключових особливостей:
- Тиха робота за макс. 15.9 дБ (A)
- Оптимізована поверхня лопатей вентилятора
- Антивібраційна система кріплень запобігає передаванню вібрацій
- Прогумована рамка вентилятора зменшує вібрації
- Надійний підшипник ковзання з гвинтовою різзю
- Контроль швидкості вентилятора за сигналом PWM материнської плати
- Просте та надійне встановлення завдяки безгвинтовій системі кріплень
- Німецька розробка, дизайн і контроль якості
Вентилятори Shadow Wings 2 — це ідеальний вибір для всіх, хто цінує максимальну тишу свого ПК.
Дуже тиха роботаЗавдяки оптимізованій поверхні лопатейЛопаті вентилятора Shadow Wings 2 120 mm PWM були оптимізовані для максимального повітряного потоку, що забезпечує безшумну роботу та надійне охолодження. Навіть за максимальної швидкості обертання 1100 об/хв рівень шуму не перевищує 15.9 дБ (A). Ідеальний вибір для всіх, хто цінує максимальну тишу свого ПК.
Антивібраційні кріпленняЗапобігають передаванню вібраційЗнімні антивібраційні кріплення вентилятора істотно зменшують вібрації, що передаються на корпус ПК. Прогумована рамка вентилятора забезпечує подальше зниження вібрацій до мінімуму.
Технологія Rifle BearingЗабезпечує тривалий термін експлуатації вентилятораВідмітною рисою Shadow Wings 2 120mm PWM є видатна надійність завдяки високоякісному підшипнику ковзання з гвинтовою різзю, який забезпечує тривалий термін експлуатації до 80 тисяч годин.
Система кріплень Push-PinЗабезпечує зручність встановленняАнтивібраційна система кріплень push-pin забезпечує легке та швидке встановлення вентилятора без використання гвинтів і викрутки.
Функція змінної швидкостіРегулює швидкість вентилятораШиротно-імпульсна модуляція (ШІМ, PWM) дає змогу сумісним 4-піновим контролерам регулювати швидкість і рівень шуму вентилятора. Завдяки ШІМ ваша система може самостійно збільшувати оберти вентиляторів, коли це необхідно, або знижувати їх для забезпечення тихої роботи ПК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 132 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1100RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 38.5 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 120 x 25 x 120 мм |
| Рівень шуму | 16 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 8000 г |
| Споживана потужність | 1.44 Вт |
| Споживаний струм | 0.3 А |
| Тип підшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 0.82 мм H2O |
- Ціна: 695 ₴





