Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Кількість кулерів | 3 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1600RPM |
| Номінальна швидкість обертання | 500RPM |
| Особливості | ARGB |
| Розмір | 120 х 120 х 28 мм |
| Рівень шуму | 21 dB |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 061 ₴










