
Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX5060Ti 16Gb EAGLE OC (GV-N506TEAGLE OC-16GD)
36 002 ₴
- В наявності
- Код: 00-00179484
Система охолодження WINDFORCE
Система охолодження WINDFORCE забезпечує видатну теплову ефективність завдяки поєднанню передових технологій. Вона включає термопасту серверного рівня, інноваційні вентилятори Hawk з обертанням, що чергується, композитні мідні теплові трубки, мідну пластину, 3D-активні вентилятори і технологію Screen Cooling.
Натхнення
дизайну серії EAGLE виходить із злиття космічних лінкорів та елементів наукової фантастики. Його унікальні вигнуті контури окреслюють обтічний вигляд, доповнений сегментованими лініями, що нагадують розібрані компоненти палуби, викликаючи у пам'яті складну структуру космічного корабля. Цей дизайн наповнює загальну естетику багатою космічною технологічною атмосферою, демонструючи футуристичну естетику та майстерність у кожній деталі.
Фірмовий стиль
Передня панель сміливо поєднує елементи аерокосмічного дизайну та наукової фантастики, чітко відображаючи відомий стиль EAGLE, при цьому зберігаючи візуальну гармонію з лінійкою материнських плат. Це забезпечує єдину мову дизайну та підкреслює приналежність до сімейства продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Версія DirectX | 12 API |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 5060 Ti |
| Довжина: | 215 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1b;3 x DisplayPort 2.1b |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри | 215 х 122 х 40 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для рендерингу;для стриму;для Counter-Strike 2;DLSS 4;для GTA 5 |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 28000 MHz |
| Частота процесора | 2617 MHz |
- Ціна: 36 002 ₴









