Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 140 мм, тип роз'єму підключення - 4-pin
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 242 г |
| Гарантійний термін | 72 |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 140 х 140 х 27 мм |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴






