Відеокарта GeForce GT730 2048Mb ASUS (GT730-SL-2GD5-BRK)
Компанія ASUS представляє відеокарту GT 730, яка оснащується безшумною системою охолодження, що робить її ідеальним вибором для компактних HTPC-комп'ютерів. Дана модель також має низький рівень електромагнітного випромінювання за рахунок спеціального екранування і є сумісною з утилітою GPU Tweak, яка призначена для моніторингу та налаштування параметрів графічної підсистеми комп'ютера.
Абсолютно безшумна робота. Радіатор з великою площею розсіювання тепла справляється з охолодженням відеокарти без застосування вентиляторів. Таким чином, даний пристрій є абсолютно безшумним, що робить його ідеальним вибором для домашніх мультимедійних комп'ютерів. Компоненти Super Alloy Power. Стабільну роботу відеокарти сприяє високоякісна елементна база. Наприклад, в використовуваних на цій відеокарті дроселях є твердий сердечник, який допомагає зменшити рівень вібрацій і шуму, а твердотільні конденсатори розраховані на 50 тисяч годин роботи - в 2.5 рази довше, ніж звичайні!
Nvidia Adaptive Vertical Sync. Ніщо не відволікає так, як тремтіння кадрів і розриви зображення. Перше відбувається, коли частота зміни кадрів низька, друге - коли вона занадто висока. Технологія Adaptive V-Sync - прекрасний спосіб обробки кадрів. При високій частоті зміни кадрів V-sync включається для усунення розривів зображення, при низькій - відключається, щоб звести тремтіння до мінімуму. Утиліта GPU Tweak з функцією трансляції. Налаштування відеокарти і моніторинг її параметрів в режимі реального часу. Утиліта GPU-Z представляє технічні характеристики відеокарти і інформацію про поточний стан в зручному вигляді. Зручний віджет допоможе завжди мати під рукою все дані про пристрій. Автоматичне оновлення драйвера і BIOS.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип підключення | PCI-Express x16 3.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія DirectX | 11.1 |
| Версія OpenGL | 4.4 |
| Вид охолодження | радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce GT 730 |
| Інтерфейси | 1 x DVI;1 x HDMI;1 x VGA |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 350 Вт |
| Призначення | звичайна |
| Об'єм відеопам'яті | 2 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | відсутнє |
| Розміри (мм) | 137 x 69 x 39 мм |
| Система охолодження | пасивний |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | PCI;дискретні;для ПК |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Частота відеопам'яті | 1252 MHz |
| Частота ядра (Base) | 902 MHz |
- Ціна: 3 504 ₴



