для домашніх ПК, безперервної дії (online), 800 Вт, 140 до 290 В, LCD - дисплей, 145 х 345 х 220 мм, 6.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.4 кг |
| Вхідна напруга | 140 до 290 В |
| Вихідна потужність | 800 Вт |
| Гарантійний термін | 24 |
| Клас товару | для домашніх ПК |
| Кількість АКБ | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | безперервної дії (online) |
| Тип виконання | класичний |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 466 ₴

