Кількість вентиляторів - 2, діаметр вентиляторів - 140 мм, тип підшипника - гідравлічний, 1800RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - немає, рівень шуму - 24.9 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Кількість кулерів | 2 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 300RPM |
| Повітряний потік | 72.2 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 140 х 140 х 25 мм |
| Рівень шуму | 24.9 дБ |
| Споживана потужність | 1.44 Вт |
| Споживаний струм | 0.12 А |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Тиск | 1.65 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴










