
Акумулятор до ноутбука Xiaomi R13B02W (Mi Book Air 13.3"), 5320mAh (39Wh), 4cell, 7.6V, Li (A47638)
3 201 ₴
- В наявності
- Код: 00-00046558
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дана акумуляторна батарея може мати такі маркування (або PartNumber):
R13B01W, R13B02W
Акумуляторна батарея підходить для наступних моделей ноутбуків:
Xiaomi Mi Book Air 13.3"
У зв'язку з динамічно розвиваючимися технологіями і регулярно оновлюваними лінійками ноутбуків, всі вищевказані списки можуть бути не повними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | R13B01W;R13B02W |
| Місткість | 5320mAh |
| Тип | оригінальний |
| Виробник аккумулятора | Xiaomi |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 4cells |
| Напруга | 7.6V |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 201 ₴


