60-міліметровий тихий корпусний вентилятор.
Особливості:
- Безшумне функціонування
- Оптимізовані лопаті вентилятора
- Великий обсяг повітря, що нагнітається і високий статичний тиск
- Довговічність (50000 годин - середнє напрацювання до відмови при 40 ° C)
Створені спеціально для любителів тиші, корпусні вентилятори GELID забезпечують більший потік повітря, що ніяк не позначається на рівні шуму. Лопаті спеціального дизайну і довговічний гідродинамічний підшипник гарантують ультранизьким рівень шуму. Щоб наблизити рівень звуку до нульового, можна замінити стандартні кріплення спеціальними антивібраційними гвинтами, зробленими з високоякісної, довговічною, термостійкої гуми, а також для запобігання передачі вібрації від двигуна вентилятора на корпус комп'ютера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gelid |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 60 мм |
| Колір | білий;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 27.2 CFM |
| Підсвітка | немае |
| Розмір | 60 х 60 х 15 мм |
| Рівень шуму | 27.2 дБ |
| Споживаний струм | 0.22 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin;Molex |
| Тиск | 2.6 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴




