Кронштейн ITech PLB-100- це фіксований настінний кронштейн для телевізорів з діагоналлю від 60 до 100 дюймів. Має приголомшливий дизайн і зручність конструкції, що дозволить насолоджуватися переглядом улюблених фільмів, надійно закріпивши телевізор на стіні. Кронштейн абсолютно непомітний, легко монтується на стіну, сумісний з стандартaми VESA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 60 |
| Комплектація | набір для кріплення |
| Максимальна діагональ телевізора | 100" |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 60" |
| Форма кронштейна | фіксований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 397 ₴


