HP 240 G10 — бізнес-ноутбук з хорошим набором основних функцій та достатньою продуктивністю для тих, хто шукає надійний пристрій для роботи, навчання чи розваг.
Модель оснащена яскравим дисплеєм діагоналлю 14 дюймів з роздільною здатністю 1920х1080 і матовим покриттям, яке допомагає забезпечити реалістичне та чітке зображення навіть при яскравому світлі. Завдяки такому екрану ви зможете якісно працювати з текстами чи фотографіями, а також переглядати улюблений контент.
Збалансована начинка представлена процесором Intel Core i5, який доповнює оперативна пам'ять на 16 ГБ та місткий SSD-накопичувач. Таке поєднання не лише гарантуватиме оптимальну швидкість запуску й роботи системи, а й дозволить зберегти необхідні файли, документи, програми, фільми тощо.
Пристрій має ергономічну клавіатуру з розділеними клавішами, яка допоможе швидко набирати текст і уникати помилок, а тому сподобається копірайтерам, викладачам і студентам. За допомогою вебкамери та мікрофона можна буде проводити онлайн-співбесіди, відвідувати онлайн-лекції чи спілкуватися з командою про новий проєкт.
HP 240 G10 — надійний пристрій для щоденної роботи й розваг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 324 мм |
| Вага | 1.36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 18 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 215 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 240 |
| Також шукають | 2024 року;для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на Windows;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
| Яскравість | 250nits |
- Ціна: 36 530 ₴





