Ведіть курс на візуальну пригоду з поліпшеним 16-дюймовим екраном. Переглядайте улюблений контент із меншими рамками для більшої якості перегляду. Великий екран із насиченими візуальними ефектами дає змогу повністю зануритися в улюблені проєкти та розваги.
Працюйте ефективно в багатозадачному режимі
Новітній процесор AMD Ryzen, акумулятор із технологією швидкого заряджання HP і збільшена сенсорна панель допоможуть вам розкрити весь ваш творчий потенціал.
Захоплюючі візуальні ефекти
Великий 16-дюймовий екран із вузькими рамками дає змогу повністю зануритися у віртуальний світ.
Широкі можливості підключення для абсолютної свободи творчості
Ваші ідеї заслуговують на те, щоб їх можна було демонструвати звідки завгодно за допомогою ІЧ-камери FHD з ручною шторкою.
Процесор AMD Ryzen
Оцініть справді вражаючу продуктивність ноутбука. Нова революційна архітектура з неймовірно тривалим часом роботи від акумулятора, що забезпечує виняткову ефективність багатопотокового опрацювання, і графічний адаптер Vega для ресурсномістких мультимедійних завдань.
Придушення мерехтіння
Завдяки технології DC Dimming керування яскравістю здійснюється шляхом регулювання прямого струму замість традиційної циклічної зміни підсвітки, що дає змогу усунути мерехтіння екрана для комфортнішого перегляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Синій |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 8540U (4.9 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 357.7 мм |
| Вага | 1.79 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 59 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 18.6 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | зарядка від USB;підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | HP Pavilion |
| Також шукають | для графічного дизайну;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті;на AMD;на Ryzen;до 3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 29 957 ₴





