Модель 2E L3224B з діагоналлю 31,5" привертає увагу своїм сучасним дизайном, який чудово вписується в будь-який робочий простір. Завдяки матриці з технологією VA і роздільній здатності 3840x2160 пікселів, зображення на екрані відрізняється високою чіткістю та насиченими кольорами. Яскравість 250 кд/м2 і контрастність 3000:1 забезпечують відмінну деталізацію, а швидкість оновлення 60 Гц і час відгуку 4 мс гарантують плавність відео та ігор. Модель оснащена двома HDMI та двома DP портами, вбудованими мультимедійними колонками, роз’ємом для навушників і можливістю настінного монтажу за допомогою кріплення VESA 75x75.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack;2 x DisplayPort;2 х HDMI |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 31.5" |
| Кількість динаміків | 2 х 1 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 60 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн |
| Тип монітора | Для відеомонтажу;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4мс |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 097 ₴










