Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB (гідродинамічний), 1900RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, 4-pin, Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 27 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 330 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1900RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 350RPM |
| Особливості | різнокольорова |
| Повітряний потік | 62 CFM |
| Розмір | 124 x 120 х 28 мм |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Тип підшипника | FDB (гідродинамічний) |
| Тиск | 2.9 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 403 ₴










