Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 50 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 4000RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, Підсвічування - немає, рівень шуму - 30 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GELID Solutions |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 50 мм |
| Колір | білий;чорний |
| Максимальна швидкість обертання | 4000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Особливості | немає |
| Повітряний потік | 12.9 CFM |
| Розмір | 50 х 50 х 15 мм |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Споживаний струм | 0.15 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тиск | 2.8 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318 ₴




