
Система рідинного охолодження Arctic Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB (ACFRE00184A)
6 009 ₴
- В наявності
- Код: 00-00176318
Arctic Liquid Freezer III Pro 360 ARGB — універсальний радіатор рідинного охолодження для процесора. Liquid Freezer III Pro готовий до негайного використання завдяки попередньо встановленим вентиляторам. Кабелі вентиляторів інтегровані в обплітку, чим спрощують монтаж та мінімізують плутанину дротів.
Liquid Freezer III Pro оснащено спеціально розробленим водяним помпою із ШІМ-регулюванням, який був додатково оптимізований як з погляду продуктивності, так і шуму. Завдяки вдосконаленій холодній пластині та оптимізованим водопровідним трубам, Liquid Freezer III Pro підвищує свою продуктивність, зберігаючи безшумну роботу.
38-мм радіатор не лише покращує тепловіддачу, але й утримує більше рідини, ніж звичайні 27-мм радіатори. Це зменшує накопичення тепла та забезпечує ефективнішу роботу з різкими перепадами температури.
За допомогою розгалужувального кабелю можна керувати помпою, вентилятором VRM та вентиляторами радіатора окремо або синхронізувати за допомогою одного ШІМ-сигналу за допомогою універсального кабелю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 450 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 2800 об/хв ± 10% |
| Напруга живлення вентиляторів | 6 В |
| Обслуговування СРО | немає |
| Повітряний потік | 77 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin (помпа) |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 36 dB |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 6 009 ₴









