Кулер для процесора Xilence A250PWM AMD (XC035) - сучасний кулер для процесорів поєднує в собі високу ефективність охолодження і відмінну тишу роботи.
Охолодження виконується повітряним шляхом. Має місце один радіатор на алюмінієвій основі. Вентилятор також один в діаметрі 92 міліметрів. Вентилятором використовується гідродинамічний підшипник, що забезпечує обертання при швидкості 2800 оборотів за хвилину. Швидкість обертання можливо відрегулювати.
Асортимент продукції, що випускається під торговою маркою Xilence, складається з блоків живлення і систем охолодження комп'ютерів і ноутбуків, модулів пам'яті, жорстких дисків, графічних адаптерів та інших пристроїв. У сфері виробництва систем для зниження шуму і охолодження компанія є справжнім професіоналом.
Розробникам і інженерам підприємства за допомогою виготовлення першокласних комплектуючих вдалося значно збільшити енергоеффектівен комп'ютера і знизити рівень виробленого комп'ютером шуму. Науково-дослідні центри та центри контролю якості Xilence Technology розташовані на території Німеччини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 370 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | AMD |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 89 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2800 об/хв ± 10% |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 105 x 95 x 69 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 358 ₴



