Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 1800RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, Підсвічування - немає, рівень шуму - 22.4 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Сумісність з моделлю | P12 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 139 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 350RPM |
| Повітряний потік | 56.3 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 22.4 дБ |
| Споживана потужність | 2.4 Вт |
| Споживаний струм | 0.08 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Тиск | 2.2 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368 ₴





