Дводіапазонний ігровий маршрутизатор класу AX5400: Wi-Fi 6 (802.11ax), режим мобільного гейминга, підсвічування Aura, система інформаційної безпеки, технологія AiMesh, функція Gear Accelerator, геймерський порт, трафік-менеджер Adaptive OoS, перенаправлення портів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 740 г |
| Висота | 184.4 мм |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 165 мм |
| Додаткові порти | USB 3.0 |
| Захист інформації | WPA-PSK;WPA2-PSK;WPA3-PSK;WPS |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 4 |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Підтримка VPN | Да |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;провідний маршрутизатор;точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ax (до 4804 Мбіт/c) |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c;5 ГГц;VPN роутери;для дому;з usb-входом |
| Тип антени | незнімні |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 275.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 735 ₴










