Gamdias Boreas E1-410 Mono - це високопродуктивний повітряний кулер Gamdias, оснащений вентилятором PWM з гідравлічним підшипником зі швидкістю обертання до 2000 об/хв для досягнення балансу між потоком повітря і вихідним шумом, зберігаючи при цьому чудову міцність для довготривалої роботи та товстою опорною пластиною для покращення розсіювання тепла та ефективного охолодження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamdias |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 154.5 |
| Гарантія | 0 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Колір | нержавіюча сталь;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність (TDP) | 130 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 31 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531 ₴




