Настільне кріплення Brateck LDT66-C012 - має приголомшливий дизайн та зручність конструкції, дозволяє закріпити LCD панель діагоналлю 17" - 32", вагою до 9 кг. Настільне кріплення Brateck LDT66-C012 - це високоміцний виріб завдяки сучасній технології виробництва, з додатковим ущільненням матеріалу та зміцненням виробу відповідно збільшує його стійкість до навантажень.
Характеристики:
- Діагональ: 17" - 32"
- Навантаження: до 9 кг на один монітор
- Нахил: до ±45°
- Поворот: до 90 °
- Обертання: 180°
- Висота стійки: 407 мм
- VESA: 75х75мм, 100х100 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Гарантія | 120 |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Кут обертання | 360° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Максимальна діагональ телевізора | 32" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Призначення | Для монітора |
| Кут нахилу | ±45° |
| Кут повороту | 180° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴










